Tuta 100% Cotton
Tuta 100% Cotton
Tuta 100% Cotton
Tuta 100% Cotton
Tuta 100% Cotton
Tuta 100% Cotton
Tuta 100% Cotton
Tuta 100% Cotton
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00

Tutat vijne me bel te larte, me llastik. Kane gjatesi normale, dy xhepa te bollshem. Shume praktike dhe te pershtashme per perditshmeri. Material 100% cotton, teper cilesor.

kodi
 • 1510006
ngjyra
 • Bojqielli
 • GRI
 • Gri
 • E zeze
 • e zeze
 • E bardhe
 • e bardhe
masa
 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
Product type
Product tags
Product collections