Skip to product information
1 of 4

Xhakete

Xhakete

Xhakete oversize me detaj dopio kopse. Vjen e gjate dhe pershtatet lehte me stil zyre ose per perdita. Copa eshte e plote dhe me astar nga brenda.
Regular price Lek 3,790.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,790.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details