Bomber Jacket
Bomber Jacket
Bomber Jacket
Bomber Jacket
Bomber Jacket
Bomber Jacket
Bomber Jacket
Bomber Jacket
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Lek 2,790.00
{price}% OFF
Xhakete e shkurter e holle, me llastik ne pjesen e mengeve, me xhepa ne pjeset e parme dhe me kopsa.
kodi
  • 1504380
ngjyra
  • BLU
  • e zeze
  • bezhe
masa
  • S
  • L
  • M
Product type
Product collections