Xhakete klasike me vija
Xhakete klasike me vija
Xhakete klasike me vija
Xhakete klasike me vija
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00
Lek 3,190.00
{price}% OFF
Xhakete klasike me vija material i plote dhe me astare, Ka prerje te drejte dhe nje gjatesi standarte.
kodi
  • 14923296
ngjyra
  • GRI
  • e zeze
masa
  • XS
  • M
  • L
  • S
Product type
Product tags
Product collections