Xhakete Oversize
Xhakete Oversize
Xhakete Oversize
Xhakete Oversize
Xhakete Oversize
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 3,490.00
Xhakete fine oversize, stil boyfriend. Vjen me detaj me 2 kopsa dhe e gjate deri poshte vitheve. Eshte cope e plote dhe me astar nga brenda.
kodi
  • 18784
ngjyra
  • vishnje
  • e zeze
  • GRI
masa
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44
Product type

RELATED PRODUCTS

There are no product yet!