Cropped striped shirt
Cropped striped shirt
Cropped striped shirt
Cropped striped shirt
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 1,990.00
{price}% OFF
Kemishe crop pambuku me pattern me vija dhe me nje xhep ne pjesen para. Nje domosdoshmeri ne garderoben tuaj per tu dukur sa me stil.
kodi
  • 1504447
ngjyra
  • e zeze
  • e bardhe
masa
  • M
  • L
  • S
Product tags
Product collections