Oversize Satin Shirt
Oversize Satin Shirt
Oversize Satin Shirt
Oversize Satin Shirt
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 1,990.00
{price}% OFF

Kemishe e plote saten, me kopsa te bardha. Me gjatesi e cila arrin deri ne pjesen e vitheve. Lehtesisht e kombinueshme ne outfit-e casual dhe klasike.

kodi
  • 1503836
ngjyra
  • e zeze
  • GRI
masa
  • S
  • M
  • L
Product tags
Product collections