Pantallona me pensa
Pantallona me pensa
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 1,990.00
Sold out
Pantallona klasike me pensa , me bel te larte, me gjatesi deri te kyci i kembes dhe rrijne perfekt ne trup
kodi
  • 1504125
ngjyra
  • GRI
masa
  • L
  • M
  • S
  • XL
Product tags
Product collections