Skip to product information
1 of 4

Xhakete

Xhakete

Xhakete oversize, me nje kopse. Prerje e lirshme, qe kombinohet lehte me cdo stil nga mengjesi ne darke. Eshte cope e plote dhe me astar nga brenda.
Regular price Lek 2,490.00 ALL
Regular price Lek 3,490.00 ALL Sale price Lek 2,490.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details