Jeans Jacket
Jeans Jacket
Jeans Jacket
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00
Lek 2,990.00
{price}% OFF
Xhakete xhins me prerje te gjere oversize, me gjatesi normale dhe me xhepa ne pjesen e parme. Lehtesisht e kombinueshme me cdo veshje ne garderoben tuaj.
kodi
  • 148105
ngjyra
  • BLU
masa
  • XS
  • XL
  • L
  • M
  • S
Product type
Product tags
Product collections