Xhakete oversize
Xhakete oversize
Xhakete oversize
Xhakete oversize
Xhakete oversize
Xhakete oversize
Xhakete oversize
Xhakete oversize
Xhakete oversize
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00
Lek 3,190.00
{price}% OFF
Xhakete stil oversize, material viskoze dhe me kopsa me pjesen para. Ka gjatesi deri poshte vitheve eshte lehtesishte e kombinueshme dhe shum praktike.
kodi
  • 1504439
ngjyra
  • e zeze
  • jeshile
  • bezhe
masa
  • M
  • S
  • L
Product type
Product tags
Product collections