Crop Classic Jacket
Crop Classic Jacket
Crop Classic Jacket
Crop Classic Jacket
Crop Classic Jacket
Crop Classic Jacket
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Lek 2,790.00
{price}% OFF

Xhakete crop material i plote dhe me astare, vjen me jake ne forme V-je,ka detajin e kopsave dhe te xhepave zbukurues.

kodi
  • 14923271
ngjyra
  • jeshile
  • e zeze
masa
  • M
  • XS
  • L
  • S
Product type
Product tags
Product collections