Fustan me rriga
Fustan me rriga
Fustan me rriga
Fustan me rriga
Fustan me rriga
Fustan me rriga
Fustan me rriga
Fustan me rriga
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,490.00
Fustan i ngushte me cope elastike te gomuar, me dy carje anesore me gjatesi trecerekeshe dhe tregon ne menyre perfekte format trupore.
kodi
  • 1190026
ngjyra
  • Jeshile
  • E zeze
  • Roze
  • Portokalli
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections