Fustan mbremje
Fustan mbremje
Fustan mbremje
Fustan mbremje
Fustan mbremje
Fustan mbremje
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,490.00
Lek 3,490.00
{price}% OFF
Fustan i pershtatshem per mbremje dhe evente. Perbehet nga materiali i plote  aspakt i tejdukshem, i qendisur ne siperfaqen e tij me temina te cilat nuk keputen. Ju evidenton linjat e trupit duke ju vene ne pah hiret tuaja fale formes se ngushte ne pjesen e belit  dhe dekoltes elegante ne pjesen e bustit.
kodi
  • 1473
ngjyra
  • bezhe
  • GRI
  • e zeze
masa
  • S
  • XS
  • M
  • L
Product type
Product tags
Product collections