Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,390.00

Fustani lino vjen ne prerje te lirshme. Me rripa dhe gjatesi trecerekshe. Super stil dhe cilesi fantastike.

kodi
  • 16235158
ngjyra
  • BLU
  • ROZE
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections