Set me lule
Set me lule
Set me lule
Set me lule
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 3,790.00

Seti me crop dhe pantallona te gjata vjen me prit lulesh. Crop ka prerje V, kurriz te hapur, pjesa e pasme eshte me llastik. Pantallonat kane bel te larte dhe gjatesi deri tekkyvi i kembes. Super stil.

kodi
  • 11911524
ngjyra
  • jeshile
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections