Pantallona
Pantallona
Pantallona
Pantallona
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,190.00

Pantallona te gjata ideale per sezonin veror me bel te larte. Vijne me prerje te gjere, mbyllje me zinxhir dhe kops.  Dukeni klas, njekohesisht edhe komod. 

kodi
  • 16239101
ngjyra
  • gri
  • bezhe
  • e zeze
masa
  • M
  • S
  • L
Product type
Product collections