Fund-pantallon me rrip
Fund-pantallon me rrip
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,990.00
Sold out

Fund-pantallona vjen me bel te larte dhe rrip per te theksuar belin. Material i plote dhe shume cilesor. Komode dhe lehtesisht te kombinueshme.

kodi
  • 16239070
ngjyra
  • E zeze
  • Bezhe
  • bezhe
masa
  • S
  • M
  • L
Product collections