Kemishe
Kemishe
Kemishe
Kemishe
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 1,990.00
{price}% OFF
Kemishe pjeserisht transparente me prerje flutur ne jake dhe menge, me llastik ne pjesen e belit. Copa eshte e stilizuar me patern me pika dhe me teksture te lehte. Ju jep mundesine e nje kombinimi elegat me klas dhe modern.
kodi
  • 14988
ngjyra
  • bezhe
  • e zeze
masa
  • L
  • M
  • S
Product type
Product collections