Crop Satin Shirt
Crop Satin Shirt
Crop Satin Shirt
Crop Satin Shirt
Crop Satin Shirt
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,190.00
Lek 1,790.00
{price}% OFF
Kemishe e shkurter saten, perbehet nga material i plote dhe i bute, me lidhese ne pjesen e perparme ku krijon nje pamje me te vecante ne kombinimet tuaja.
kodi
  • 149393
ngjyra
  • e bardhe
  • e zeze
  • LEJLA
masa
  • S
  • L
  • M
Product type
Product collections