Kemishe crop me vija
Kemishe crop me vija
Kemishe crop me vija
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 1,990.00
{price}% OFF
Kemishe crop 100% pambuk  me pattern me vija me menge te gjata. Material i plote dhe i bute.
kodi
  • 14740497
ngjyra
  • e bardhe
masa
  • L
  • XS
  • M
  • S
Product type
Product tags
Product collections