Kemishe floreale
Kemishe floreale
Kemishe floreale
Kemishe floreale
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 1,990.00
{price}% OFF
Kemishe me pattern floreal, material i fresket dhe i bute, dhe nuk eshte transparent. Me prerje flutur ne pjesen e jakes dhe te mengeve, me llastik ne pjesen e belit dhe tek menget. Ju orfron komfort dhe stil.
kodi
  • 14740484
ngjyra
  • jeshile
  • e kuqe
masa
  • M
  • S
  • L
  • XS
Product type
Product collections