Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 2,290.00
{price}% OFF

Kemishe Saten me vija, me prerje oversize. Perbehet nga material i plote dhe i lehte. Nje nga trendet me te pelqyera, me ane te nje kemishe te vetme ju mund te keni nje "look" plot stil, qe ju ofron dhe shume kombinime te ndryshme per te mos u dukur kurre njelloj.

kodi
  • 14922738
ngjyra
  • e zeze
  • BLU
masa
  • M
  • S
  • L
Product type
Product collections