Satin Abstract Shirt
Satin Abstract Shirt
Satin Abstract Shirt
Satin Abstract Shirt
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 1,990.00
{price}% OFF
Kemishe saten me desing dekorativ, perbehet nga material i plote dhe i bute me shkelqim karakteristik saten. Ju ofron nje pamje plot stil gjate perditshmeris tuaj dhe jo vetem.
kodi
  • 14424476
ngjyra
  • e bardhe
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections